Platan SIP trunk

Platan SIP trunk - wielokanałowe łącze VoIP

Platan SIP trunk to usługa dostarczania wielokanałowego łącza do telekomunikacji głosowej, wykorzystującego technologię VoIP, współpracującego wyłącznie z centralami i serwerami PBX.

Liczba kanałów (jednoczesnych rozmów) może wynosić 3, 10, 20 lub 30. Platan SIP trunk jest alternatywą dla łączy ISDN BRA (2B+D) lub ISDN PRA (30B+D) - tańszą nawet o 40%! Zróżnicowana liczba kanałów pozwala lepiej dopasować ofertę do potrzeb danej firmy.

Platan SIP trunk + PBX Server Libra na raty!

Firmom średniej i dużej wielkości (liczącym od kiludziesięciu do kilkuset pracowników) polecamy usługę Platan SIP trunk z PBX Serverem Libra w dowolnej konfiguracji i wersji obudowy, z wyposażeniem dodatkowym (w tym z telefonami analogowymi, telefonami IP Platan, wideotelefonami IP, serwerem faksów, serwerem aplikacji) w bardzo atrakcyjnej cenie:

 

Platan SIP trunk

  +  

PBX Server Libra

 lub 

PBX Server Libra STD

  =  

od 129 zł netto miesięcznie

30 kanałów
20 kanałów
10 kanałów
3 kanały

 

PBX Server Libra
na raty!

 

PBX Server Libra STD
na raty!

 

w tym:
w tym 300 minut do wszystkich sieci krajowych

Do abonamentu wybiera się dowolny pakiet minut do wszystkich krajowych sieci operatorów stacjonarnych i komórkowych (od 300 do 10.000 min). Po przekroczeniu limitu minut z pakietu rozmowy są taryfikowane wg cennika.

Przy mniejszym natężeniu ruchu lub stosowaniu łączy alternatywnych warto rozważyć 3 lub 10 kanałów VoIP. Jeśli w firmie prowadzonych jest wiele rozmów jednocześnie, korzystniejszy będzie wariant na 20 lub 30 kanałów VoIP. Gdy i to będzie za mało – więcej niż jeden SIP trunk.

 

* cena netto 129,55 zł dla usługi Platan SIP trunk 3 kanały wraz z PBX Serverem Libra w konfiguracji 0/4 plus licencje na 4 kanały VoIP oraz pakietem 300 minut przy umowie 24-miesięcznej. Do podanej kwoty należy doliczyć jednorazową kwotę aktywacji 547 zł netto. Kwota miesięcznych opłat oraz kwota aktywacji uzależnione są od wybranego typu usługi Platan SIP trunk, wartości wybranej konfiguracji PBX Servera Libra, usług i wyposażenia dodatkowego oraz czasu trwania umowy.


Platan SIP trunk + IP PBX Server Proxima na raty!

Platan SIP trunk na 3 lub 10 kanałów wraz z IP PBX Serverem Proxima lub IP PBX Serverem Proxima plus w dowolnej konfiguracji i z dowolnym wyposażeniem dodatkowym (w tym z telefonami analogowymi i telefonami IP Platan, wideotelefonami IP, serwerem faksów, serwerem aplikacji) w ramach bardzo atrakcyjnego cenowo abonamentu polecany jest dla firm liczących od kilku do kilkudziesięciu pracowników.

 

Platan SIP trunk

  +   

IP PBX Server Proxima

 lub 

IP PBX Server Proxima

  =  

od 114 zł netto miesięcznie

10 kanałów
3 kanały

 

IP PBX Server
Proxima
na raty!

 

IP PBX Server
Proxima plus
na raty!

 

w tym:
300 minut do wszystkich sieci

Do abonamentu wybiera się dowolny pakiet minut do wszystkich krajowych sieci operatorów stacjonarnych i komórkowych (od 300 do 10.000 min). Po przekroczeniu limitu minut z pakietu rozmowy są taryfikowane wg cennika.

 

* cena netto 113,80 zł dla usługi Platan SIP trunk 3 kanały wraz z IP PBX Serverem Proxima w konfiguracji 0/4 plus licencje na 4 kanały VoIP przy umowie 24-miesięcznej. Do podanej kwoty należy doliczyć kwotę jednorazowej aktywacji 442 zł netto. Kwota miesięcznych opłat oraz kwota aktywacji są uzależnione od wybranego typu usługi Platan SIP trunk, wartości wybranej konfiguracji IP PBX Servera Proxima, wyposażenia dodatkowego oraz czasu trwania umowy.

Platan SIP trunk i IP PBX Prima na raty!

Platan SIP trunk na 3 kanały wraz z IP PBX Prima lub IP PBX Prima nano to oferta przygotowana z myślą o małych, kilkuosobowych firmach (SOHO).

Platan SIP trunk na 3 kanały wraz z centralą Prima lub Prima nano w dowolnej konfiguracji i z dowolnym wyposażeniem dodatkowym (w tym z telefonami analogowymi i telefonami IP Platan, wideotelefonami IP, serwerem faksów, serwerem aplikacji) w ramach bardzo atrakcyjnego cenowo abonamentu:

Platan SIP trunk

  +  

IP PBX Prima

 lub 

IP PBX Prima nano

 = 

Prima nano + Platan SIP trunk = od 79 zł netto miesięcznie

SIP trunk
3 kanały


IP PBX Prima
na raty!

 

IP PBX Prima nano
na raty!

   

w tym:
300 minut do wszystkich sieci

Do abonamentu wybiera się dowolny pakiet minut do wszystkich krajowych sieci operatorów stacjonarnych i komórkowych (od 300 do 10.000 min). Po przekroczeniu limitu minut z pakietu rozmowy są taryfikowane wg cennika.

 

* cena netto 79,60 zł dla usługi Platan SIP trunk 3 kanały wraz z centralą IP PBX Prima nano w konfiguracji 0/4 + licencje na 3 kanały VoIP przy umowie 24-miesięcznej. Do podanej kwoty należy doliczyć jednorazową kwotę aktywacji 214 zł netto. Kwota miesięcznych opłat oraz kwota aktywacji uzależnione są od wartości wybranej konfiguracji centrali Prima lub Prima nano, wyposażenia dodatkowego oraz czasu trwania umowy.

Platan SIP trunk do posiadanej centrali

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem centrali lub serwera Platan, skorzystaj z samej usługi Platan SIP trunk z możliwością zakupu w ramach abonamentu telefonów analogowych i telefonów IP Platan, a także serwera faksów i serwera aplikacji.

Platan SIP trunk

  +  

Centrale i serwery PBX Platan

  =  

Platan SIP trunk od 49 zł

30 kanałów
20 kanałów
10 kanałów
3 kanały

 

wcześniej zakupiona
centrala lub serwer
Platan z VoIP

 

w tym:
do 300 minut do wszystkich sieci krajowych

Do abonamentu wybiera się dowolny pakiet minut do wszystkich krajowych sieci operatorów stacjonarnych i komórkowych (od 300 do 10.000 min). Po przekroczeniu minut z pakietu rozmowy są taryfikowane wg cennika.

Usługę Platan SIP trunk polecamy do następujących systemów PBX wyposażonych w kartę VoIP lub zintegrowany VoIP:

 

* cena netto dla usługi Platan SIP trunk 3 kanały przy umowie 24-miesięcznej. Do podanej kwoty należy doliczyć jednorazową kwotę aktywacji 10 zł netto. Kwota miesięcznych opłat uzależniona jest od wybranego typu usługi Platan SIP trunk (liczby kanałów) oraz czasu trwania umowy.

 

Usługi dodane do Platan SIP trunk

W ramach usług dodanych do Platan SIP trunk można zamówić:

Numery miejskie z dowolnej strefy numeracyjnej
bezpośrednie numery miejskie DDI (Direct Dialling In), w tym złote numery miejskie w jednej z 49 stref numeracyjnych
Bezpośrednie numery miejskie DDI pakiety 10 bezpośrednich numerów miejskich DDI - indywidualne numery dla każdego pracownika, mające ten sam, wspólny dla całej firmy początek
Złoty numer 801
numery specjalne 801 dla firmowych infolinii, w tym złote numery 801
Zachowanie numeru (przeniesienie od innego operatora)
zachowanie dotychczasowego numeru (przeniesienie od innego operatora)
Wirtualny faks - Web2Fax, Fax2Web, Fax2Email
wirtualny faks - pozwala na wysyłanie i odbieranie faksów bez konieczności posiadania urządzenia faksowego, z poziomu konsoli online (Web2Fax, Fax2Web), z możliwością wskazania adresu e-mail na otrzymywanie kopii przychodzących faks
Prezentacja numerów (CLIP) prezentację numerów (CLIP) - pozwala na wyświetlanie numerów rozmówców na wyświetlaczu telefonu (gratis, usługa standardowa w Platan SIP trunk).

Pozostałe funkcje są realizowane w Centralach telefonicznych. W ramach oferowanych pakietów usługi SIP trunk z systemem PBX na raty można również zamówić wyposażenia opcjonalne central i serwerów oraz telefony IP Platan, analogowe, wideotelefony IP, serwer faksów, serwer aplikacji.

Zobacz, jak niedrogo

 • bezpłatne połączenia w sieci Platan
 • aktywacja od 10 zł netto
 • połączenia krajowe od 0,05 zł netto
 • połączenia zagraniczne od 0,04 zł netto
 • pakiety minut do wszystkich sieci krajowych (330–12.000 minut) – od 30 zł netto
 • naliczanie sekundowe
 • billing online
Połączenia wewnątrz sieci Platan   cena/min 
sieć Platan 0,00 zł

 

Połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce - główni operatorzy
cena/min
połączenia stacjonarne
do sieci Netia, Orange Polska, TK Telekom, T-Mobile Polska (d. GTS Polska), Polkomtel,
UPC
0,05 zł
(0,06 zł z VAT)
połączenia komórkowe
do sieci T-Mobile, Polkomtel, Orange, Play
0,11 zł
(0,14 zł z VAT)

 

Połączenia do wybranych krajów europejskich (sieci stacjonarne i komórkowe) w ramach pakietów minut.

 

Szczegółowy cennik usług VoIP.

.

Pliki do pobrania:

 • Zamówienie SIP trunk wersja pdf [otwórz]
 • Zamówienie SIP trunk wersja xlsx [otwórz]
 • Regulamin świadczenia usług VoIP - obowiązuje od 1 kwietnia 2023 r. [otwórz]
 • Cennik usług telekomunikacyjnych VoIP - dla umów zawartych od 1 kwietnia 2023 r. [otwórz]
 • Cennik usług telekomunikacyjnych VoIP - dla umów zawartych do 31 marca 2023 r. [otwórz]

drukuj drukuj