Gdzie kupić

Nie znalazłeś instalatora w swojej okolicy?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie odszukać instalatora, który zrealizuje Twoje zlecenie.

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić lub serwisować centralę

Platan współpracuje z kilkuset firmami instalatorskimi na terenie całej Polski. Najlepsi przedstawiciele wyróżniający się zarówno pod względem sprzedaży, fachowej instalacji, jak i opieki serwisowej, noszą tytuł Partner Platana. Nasi bardzo dobrzy przedstawiciele – również sprzedający, instalujący i serwisujący centrale – to Autoryzowani Instalatorzy. Jeśli dodatkowo oferują usługi telekomunikacyjne Platan VoIP –są Integratorami VoIP. Firmy te polecamy na powyższej mapie sieci sprzedaży.

Partnerzy i Autoryzowani Instalatorzy doradzają w doborze sprzętu telekomunikacyjnego, sprzedają go w cenach producenta, instalują i programują centrale zgodnie z wymogami klienta. Są także odpowiedzialni za ich serwis w okresie gwarancyjnym. Służą wsparciem technicznym w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zakres obsługi serwisowo-konserwatorskiej określa odrębna umowa z klientem.

Warunki serwisowania w przypadku central abonenckich mają duże znaczenie. Programowanie centrali, wprowadzanie zmian, szybka reakcja w wyniku awarii sprzętu – to podstawowe obowiązki serwisanta opiekującego się centralą. Firma Platan poprzez sieć swoich przedstawicieli gwarantuje Państwu profesjonalne wsparcie techniczne i obsługę serwisową. 

Jesteś instalatorem? Zapraszamy do współpracy
Systemy PBX Platan wymagają fachowego zaprogramowania