Praca

Laur dla Pracodawcy

Wyróżnienie w konkursie "Laur dla Pracodawcy"
organizowanym przez wydział ETI Politechniki Gdańskiej

Platan - producent systemów telekomunikacyjnych (www.platan.pl, www.platan.eu, www.ats-platan.ru) oraz systemów nagłaśniania (audio.platan.pl)

2018-07-18 | Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Tester oprogramowania

Tester Oprogramowania

Biuro Badań i Rozwoju Central Telefonicznych
nr ref. CT/test/www/2018/07

Obowiązki:

  • prowadzenie testów aplikacji na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych,
  • testowanie funkcjonalności urządzeń prototypowych zgodnie z określonymi wymaganiami,
  • wykonywanie testów funkcjonalnych i regresyjnych urządzeń telekomunikacyjnych,
  • analiza wyników i raportowanie rezultatów testów,
  • analizowanie błędów w oprogramowaniu i nadzorowanie etapu ich usuwania,
  • planowanie testów i przygotowywanie danych testowych,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym, wsparcie serwisu,
  • wdrażanie rozwiązań u klienta.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera i zagadnień sieci komputerowej LAN/WAN,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • sumienność i dbałość o szczegóły,
  • dokumentowanie testów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

Mile widziane:

  • znajomość systemu Linuxa, oprogramowania Asteriska i FreeSwitcha,
  • znajomość protokołu IP oraz protokołów VoIP,
  • znajomość procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania oraz metod i technik testowania,
  • znajomość systemów kontroli wersji oprogramowania,
  • znajomość języków skryptowych i narzędzi do automatyzacji testów,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole w firmie z branży nowych technologii,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę, stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet socjalny: karty podarunkowe, dofinansowanie wypoczynku dzieci, świadczenia na święta,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • dobrze skomunikowane miejsce pracy w Sopocie przy stacji SKM Sopot Wyścigi,
  • darmowe miejsce na firmowym parkingu, garaż dla rowerów.

Oferty (CV i list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych wg poniższego wzoru)
z dopiskiem nr ref. CT/test/www/2018/07 prosimy przesyłać na adres:

kadry@platan.pl

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.

drukuj drukuj