Praca

Laur dla Pracodawcy

Wyróżnienie w konkursie "Laur dla Pracodawcy"
organizowanym przez wydział ETI Politechniki Gdańskiej

Platan - producent systemów telekomunikacyjnych (www.platan.pl, www.platan.eu, www.ats-platan.ru) oraz systemów nagłaśniania (audio.platan.pl)

2017-10-30 | Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Programista systemów wbudowanych C/C++

[Embedded System Developer]
nr ref. CT/EMB/www/10/17

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania na platformy mikroprocesorowe ARM stosowane w nowo projektowanych systemach audio i telekomunikacyjnych firmy Platan;
  • współpraca z działem testowania.

Wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości języka C i C++;
  • doświadczenia w projektach z systemami wbudowanymi;
  • doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na platformy Embedded Linux;
  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów) o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja;
  • umiejętności posługiwania się narzędziami typu: programatory, debuggery, systemy kontroli wersji;
  • znajomości języka angielskiego technicznego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji.

Mile widziane:

  • znajomość procesorów ARM firmy NXP (zwłaszcza rodziny i.MX6);
  • doświadczenie z systemami czasu rzeczywistego oraz oprogramowaniem niskopoziomowym;
  • znajomość budowy i architektury jądra systemu Linux, umiejętność pisania sterowników jądra;
  • znajomość problematyki systemów rozproszonych;
  • rozumienie protokołów sieciowych TCP/IP.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (sam decydujesz, w których godzinach pracujesz);
  • pracę nad innowacyjnymi projektami – systemami audio over IP;
  • współpracę z działem hardware i satysfakcję z obserwacji wprowadzenia wyników swojej pracy na rynek;
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole w firmie z branży nowych technologii;
  • przyjazną atmosferę;
  • pakiet socjalny: karty podarunkowe, dofinansowanie wypoczynku dzieci, świadczenia na święta;
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość ubezpieczenia grupowego;
  • adekwatne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia;
  • dobrze skomunikowane miejsce pracy w Sopocie przy stacji SKM Sopot Wyścigi
  • darmowe miejsce na firmowym parkingu, garaż dla rowerów.

Oferty z dopiskiem nr ref. CT/EMB/www/10/17 (CV i list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych do potrzeb rekrutacji wg poniższego wzoru) prosimy przesyłać na adres:

kadry@platan.pl

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

drukuj drukuj