Szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe są przeznaczone  dla naszych instalatorów.

O terminach i tematyce szkoleń informujemy na niniejszej stronie, w Biuletynie INFO-PLATAN oraz na naszym profilu na facebooku: facebook.com/PlatanPL

Wybrane nagrania z archiwalnych szkoleń i prezentacji internetowych publikujemy na naszym kanale na youtube: youtube.com/PlatanPL. Zachęcamy do subskrypcji kanału.

Przejdź na kanał PlatanPL na Youtube
Przejdź do kanału PlatanPL na Youtube

 

Najbliższe webinarium:

Nowości w ver. 2.18 Proximy i Libry

Podczas webinarium omówimy w skrócie najważniejsze nowości w oprogramowaniu serwerów Proxima i Libra, które wprowadza wersja 2.18, m.in. GWW Plus, czyli dynamiczne Grupy Wspólnego Wywołania, oraz wiadomości SIP.

Zapraszamy!

Termin webinarium:

18.05.2021 (wtorek) o godz. 9.00.

Link do transmisji na YouTube:

https://youtu.be/kT6gWd4F65Y

Aby uczestniczyć w transmisji na żywo na YouTube, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, nie ma też ograniczeń związanych z liczbą uczestników. Jedynie do uczestniczenia w czacie i zadawania pytań wymagane będzie zalogowanie się na swoje konto Google.

Zachęcamy do subskrypcji kanału PlatanPL na YouTube i włączenia powiadomień - w momencie rozpoczęcia transmisji lub wysłania nowego filmu subskrybenci otrzymują o tym informację. Również dla transmisji oczekującej na premierę można ustawić przypomnienie. Transmisja zostanie zapisana i będzie dostępna później na naszym kanale.

 

Uwagi i pytania dotyczące szkoleń internetowych oraz ich tematyki prosimy kierować do Tomasza Jaroszewskiego tel. +48 58 555 88 25, e-mail: tomasz.jaroszewski@platan.pl.

drukuj drukuj