Szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe są przeznaczone  dla naszych instalatorów. Rejestracji na dane szkolenie można dokonać na stronie o podanym przez nas każdorazowo adresie. Po dokonanej rejestracji na adres e-mail zostaje wysłany automatycznie link pozwalający na dołączenie do wirtualnej sali szkoleniowej.

Przed planowaną godziną rozpoczęcia szkolenia należy zalogować się przez otrzymanego linka. W jednym szkoleniu może uczestniczyć jednocześnie do 50 osób. O dostępie do sali szkoleniowej decyduje kolejność logowania zarejestrowanych wcześniej osób.

O terminach i tematyce szkoleń informujemy na niniejszej stronie, w Biuletynie INFO-PLATAN oraz na naszym profilu na facebooku: facebook.com/PlatanPL

Nagrania z archiwalnych szkoleń i prezentacji internetowych publikujemy na naszym kanale na youtube: youtube.com/PlatanPL. Zachęcamy do subskrypcji kanału.

Przejdź na kanał PlatanPL na Youtube
Przejdź do kanału PlatanPL na Youtube

 

Najbliższe webinarium:

Aktualnie brak nowych terminów szkoleń.

 

Uwagi i pytania dotyczące szkoleń internetowych oraz ich tematyki prosimy kierować do Tomasza Jaroszewskiego tel. +48 58 555 88 25, e-mail: tomasz.jaroszewski@platan.pl.

drukuj drukuj