Szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe

Bezpłatne szkolenia internetowe są przeznaczone  dla naszych instalatorów. Rejestracji na dane szkolenie można dokonać na stronie o podanym przez nas każdorazowo adresie. Po dokonanej rejestracji na adres e-mail zostaje wysłany automatycznie link pozwalający na dołączenie do wirtualnej sali szkoleniowej.

Przed planowaną godziną rozpoczęcia szkolenia należy zalogować się przez otrzymanego linka. W jednym szkoleniu może uczestniczyć jednocześnie do 50 osób. O dostępie do sali szkoleniowej decyduje kolejność logowania zarejestrowanych wcześniej osób.

O terminach i tematyce szkoleń informujemy na niniejszej stronie, w Biuletynie INFO-PLATAN oraz na naszym profilu na facebooku: facebook.com/PlatanPL

Nagrania z archiwalnych szkoleń i prezentacji internetowych publikujemy na naszym kanale na youtube: youtube.com/PlatanPL. Zachęcamy do subskrypcji kanału.

Przejdź na kanał PlatanPL na Youtube
Przejdź do kanału PlatanPL na Youtube

 

Najbliższe webinarium:

Naso CC Lite - zaawansowane statystyki i aplikacja CTI

Zapraszamy na webinarium w dniu 19.07.2017 o godz. 10:00.

Naso CC Lite firmy CTI Solutions to oprogramowanie wspomagające obsługę ruchu telefonicznego przez pracowników firmy dzięki powiązaniu z bazami danych klientów oraz z infoliniami central telefonicznych Platan (aplikacja typu CTI - Computer Telephony Integration). Dostarcza również rozbudowane statystyki połączeń i możliwość monitorowania podległych pracowników w postaci szczegółowych raportów z ich czasu pracy.

Naso CC Lite jest atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem dla niewielkich firm handlowych, które nie mają potrzeby wykorzystywania drogich i zaawansowanych rozwiązań stosowanych w aplikacjach typu call center.

Prezentację poprowadzi p. Piotr Okrasa z firmy CTI Solutions.

Webinarium - Naso CC Lite

 

Uwagi i pytania dotyczące szkoleń internetowych oraz ich tematyki prosimy kierować do Tomasza Jaroszewskiego tel. +48 58 555 88 25, e-mail: tomasz.jaroszewski@platan.pl.

drukuj drukuj