13-09-2022

Wracają szkolenia stacjonarne!

W odpowiedzi na ponawiające się zapytania o spotkania na żywo informujemy, że wracamy do szkoleń stacjonarnych, organizowanych w naszej siedzibie w Sopocie.

Zaczynamy od dwudniowego zaawansowanego szkolenia warsztatowego II stopnia, podczas którego bezpośredni kontakt z prowadzącym jest najważniejszy. Najbliższe planowane jest w dniach 06–07 października br.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu zaawansowanym II stopnia jest ukończenie w ciągu ostatnich 24 miesięcy dwudniowego szkolenia warsztatowego I stopnia. Okazja do zdobycia podstaw lub odświeżenia sobie tej wiedzy nadarzy się jeszcze we wrześniu. 

Szkolenia I stopnia pozostają na razie w trybie zdalnym. Możemy je również zorganizować w formie spotkań w naszej siedzibie, o ile zbierze się wymagana liczba osób. Najbliższe dwa szkolenia online I stopnia planowane są w terminach 21 września (techniczno-handlowe) oraz 22–23 września br. (warsztatowe). 

Informacje o programie, terminach, warunkach uczestnictwa wraz z formularzem rejestracji znajdują się na stronie Szkolenia.

Powraca także możliwość zorganizowania szkolenia wyjazdowego dla jednej lub kilku firm z regionu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Opiekunami Regionów.

« powrót

drukuj drukuj