23-09-2014

Pokoje konferencyjne

W odpowiedzi na potrzeby klientów biznesowych w Librze i Proximie wprowadzamy możliwość korzystania z pokoi konferencyjnych.

Liczba uczestników konferencji (zarówno miejskich, jak i wewnętrznych) organizowanych w pokojach konferencyjnych zależy od wykupionej licencji. W Proximie są dostępne licencje na łącznie 10 i 20 jednoczesnych uczestników wszystkich konferencji, w Librze – na 10, 20, 30 i 40 uczestników. W przypadku zapotrzebowania na większą liczbę jednoczesnych uczestników konferencji w Librze prosimy o kontakt z Biurem Handlowym.

Można założyć praktycznie dowolną liczbę pokoi konferencyjnych, niezależnie od licencji na liczbę uczestników.

Dostępne typy pokoi konferencyjnych:

  • jednorazowe – tworzone z myślą o pojedynczych konferencjach, w konferencji musi uczestniczyć jej organizator
  • wielokrotne – można z nich korzystać wielokrotnie w celu organizacji np. cyklicznych spotkań, organizator konferencji nie musi w nich uczestniczyć.

Osoba rezerwująca pokój konferencyjny otrzymuje wygenerowany automatycznie czterocyfrowy numer pokoju oraz kod PIN wymagany przy wchodzeniu do danego pokoju – dane te może udostępnić planowanym uczestnikom konferencji, np. poprzez wiadomości na Platan CTI, SMS-y grupowe, w mailu lub w inny sposób. Organizator konferencji ma możliwość odsłuchania danych o zarezerwowanych pokojach konferencyjnych.

Więcej informacji na stronie Telekonferencje.

« powrót

drukuj drukuj