19-01-2012

Platan partnerem firmy Yealink

Z dumą informujemy, że Platan został oficjalnym partnerem firmy Yealink, jako pierwszy i jedyny polski producent sprzętu związanego z telefonią VoIP.

Telefony IP marki Yealink, dystrybuowane na terenie Polski przez firmę VoIPoint przeszły pomyślnie procedurę certyfikacyjną z centralami Platan. Zwieńczeniem testów i procedury certyfikacyjnej jest umieszczenie firmy Platan na oficjalnej światowej liście partnerów strategicznych Yealink, w towarzystwie największych globalnych firm telekomunikacyjnych.

Potwierdzeniem interoperacyjności produktów obu producentów jest również certyfikat wystawiony przez autoryzowanego dystrybutora marki Yealink na terenie Polski - firmę VoIPoint:

Platan partnerem Yealink - certyfikat

"Certyfikacja telefonów Yealink z systemami firmy Platan jest kolejnym krokiem naszej firmy do pokazania uniwersalności oferowanych przez nas rozwiązań. Prowadzone działania mające na celu promocję marki Yealink, oferowane wsparcie techniczne i gwarancyjne pozwalają nam na ciągły wzrost rozpoznawalności marki oraz na zdobywanie uznania wśród coraz szerszej grupy odbiorców naszego sprzętu. Bardzo cieszy nas rosnące zainteresowanie ze strony integratorów oraz producentów sprzętu związanego z technologią VoIP – czego przykładem może być zakończony właśnie proces certyfikacyjny z firmą Platan, która odgrywa bardzo ważną rolę na polskim rynku telekomunikacyjnym" – mówi Bartosz Ploch, menadżer produktów Yealink w firmie VoIPoint.

"Po przeprowadzeniu testów telefony Yealink spełniły oczekiwania naszych klientów pod względem funkcjonalności, trwałości, łatwości użytkowania i designu. Atrakcyjna cena oferowanych produktów umożliwia szerokie oferowanie tych rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw" – mówi Pan Tomasz Jaroszewski z firmy Platan, zajmujący się rozwojem systemów.

Szeroka gama aparatów IP Yealink dostępna jest w ofercie firmy Platan. Więcej informacji na stronie Telefony VoIP.

___________________

O firmie Yealink:

Nieprzerwanie od momentu swojego powstania w 2001 roku, Yealink skupia się na rozwoju wysokiej jakości produktów VoIP, które są: łatwe w instalacji, łatwe w użyciu, niezawodne i na każdą kieszeń. Bogate portfolio produktowe pozwala na idealne dopasowanie sprzętu pod konkretne oczekiwania odbiorcy.

Więcej informacji o produktach Yealink można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej prowadzonej przez autoryzowanego dystrybutora na terenie polski – firmę VoIPoint: http://www.yealink-polska.pl

« powrót

drukuj drukuj