12-04-2010

Nagrywanie rozmów w Primie

Centrala Prima [ver. 2.00.xx] wzbogaca się w zintegrowane nagrywanie rozmów na karcie SD.

Nagrywanie będzie dostępne po wykupieniu licencji na nagrywanie - jednej dla wszystkich użytkowników. Centrala obsługuje karty SD o pojemności od 1 do 32 GB. W ramach licencji klient otrzyma również polecaną przez nas kartę SD o pojemności 2GB. Karta przeznaczona jest do zapisywania nagranych rozmów, a także do zapisywania wiadomości pozostawionych w poczcie głosowej oraz zapowiedzi głosowych wgrywanych w formie plików .wav.

Rozmowy nagrywane na karcie SD mogą być przeglądane i odsłuchiwane z poziomu programu Agent 001. Dla zwiększenia bezpieczeństwa pliki zapisywane są lokalnie w sposób niejawny (w formacie nieczytelnym dla odtwarzaczy plików dźwiękowych). Można je odsłuchać tylko w programie Agent 001 z karty znajdującej się w centrali. W programie jest możliwość tworzenia kont użytkowników z różnymi poziomami uprawnień do odsłuchiwania i kasowania nagrań oraz możliwość eksportu pliku nagrań do formatu .wav.

W nowej wersji programu [ver. 2.00.xx] zwiększa się też pojemność Poczty Głosowej (wymaga karty SD). Każdy z 16 użytkowników centrali (łącznie analogowi i VoIP) ma możliwość zachowania do 25 wiadomości głosowych, po maksymalnie 4 min. każda. To razem aż 1600 minut w tak niewielkiej centralce! Odsłuchiwanie poczty nadal będzie się odbywać z poziomu telefonu i programu Platan CTI.

Nadal dostępna jest również możliwość nagrywania rozmów na poszczególnych stanowiskach przy pomocy zewnętrznego rejestratora Telerec oraz programu Platan CTI.

« powrót

drukuj drukuj