04-11-2021

Certyfikat jakości IRIS - dla kolei

Z przyjemnością informujemy, że pomyślnie przeszliśmy audyt potwierdzający spełnianie norm IRIS – międzynarodowego standardu jakości produktów przeznaczonych dla branży kolejowej.

W październiku br. pomyślnie przeszliśmy audyt systemu zarządzania przeprowadzony przez Bureau Veritas. Otrzymany certyfikat IRIS potwierdza spełnianie norm jakości ISO/TS 22163:2017 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu urządzeń systemu informacji pasażerskiej.

Certyfikat IRIS

Certyfikat IRIS dla firmy Platan

IRIS to Międzynarodowy Standard dla Przemysłu Kolejowego (International Railway Industry Standard) kierowany przez UNIFE (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Kolejowego). Opiera się na systemie jakości ISO i rozszerza go o wymagania specyficzne dla przemysłu kolejowego. IRIS jest stosowany przez dostawców branży kolejowej nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Platan od kilku lat projektuje, produkuje i wdraża megafonowe systemy rozgłoszeniowe w ramach Centralnego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (CSDIP). Certyfikat IRIS jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktów dostarczanych przez nas dla kolei.

Więcej informacji o certyfikacie IRIS otrzymanym przez firmę Platan na stronie IRIS.

Więcej informacji na temat systemów informacji pasażerskiej na stronie audio.platan.pl


« powrót

drukuj drukuj