17-12-2012

Agent 003 - z licencją na nagrywanie

Dnia 14 grudnia 2012 r. wprowadziliśmy nowe oprogramowanie Platan Agent 003, przeznaczone do obsługi nagrywanych rozmów w PBX Serverze Libra [od ver. 1.00.xx].

Platan Agent 003 - zalety

  • pracuje w trybie serwer/klient, co oznacza, że nagrania z karty SD PBX Servera Libra zapisywane są na dysk komputera (HDD) z zainstalowanym oprogramowaniem Agent 003 Server. Nagrania mogą być odsłuchane strumieniowo lub pobrane z serwera poprzez stanowiska klienckie (Agent 003 Client). Zapewnia to większe bezpieczeństwo (archiwum na dysku twardym) i szybszy dostęp do nagrań;
  • dostęp z poziomu przeglądarki internetowej – oprogramowanie jest niezależne od posiadanego systemu operacyjnego;
  • wprowadza trzy typy użytkowników – Administratora (konfiguracja serwera, zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami, bez możliwości odsłuchiwania rozmów), Nadzorcy (odsłuchiwanie rozmów wielu użytkowników) i Klienta (odsłuchiwanie rozmów jednego użytkownika).

Dla zapewnienia użytkownikom wyższego poziomu bezpieczeństwa wprowadzamy również do oferty dedykowany linuksowy Serwer Aplikacji Platan z zainstalowanym Agentem 003 Server. Serwer Aplikacji Platan jest niewielkich rozmiarów i stanowi idealne, kompaktowe i niezależne rozwiązanie, nieangażujące zasobów systemowych klienta. Przeznaczony jest do przechowywania nagranych rozmów.

 

[Agent 003, ver. 1.00.xx]

« powrót

drukuj drukuj